Меблі для ванної кімнати: як вибрати?

Ванна кімната у кожного з нас асоціюється з релаксом, усамітненням і комфортом. Саме це місце займає найбільш відвідувану позицію серед інших кімнат у будинку. Тому кожна людина мріє облаштувати її так, щоб вона була не тільки комфортною і красивою, але і практичною. Що ж потрібно врахувати вибираючи меблі для ванної кімнати?


По-перше, потрібно звернути увагу на розміри Вашої ванної кімнати. Не завжди її розміри дозволяють вибрати меблі, які нам до душі. Потрібно враховувати те, що ванна повинна бути і красивою на вигляд, і зручною. Саме габарити впливають не тільки на вибір дизайну, але і на вибір укомплектування ванної в цілому.


Наступне, на що варто звернути увагу - це установка. Вид установки підбирається відповідно до розмірів ванної кімнати. Підложна установка - це класичний варіант, який підійде для будь-якої ванни. Навісна установка збільшує простір, а також нею зручно користуватися не нахиляючись. Але такі меблі складно встановлювати. Модульні меблі - універсальний варіант, оскільки вони підходять навіть для маленької ванної кімнати, а також їх легко варіювати під потрібний інтер'єр. Вбудовані меблі - це меблі, які можна створити за індивідуальними розмірами. Також, вони дуже раціональні у використанні. Вони займають мало місця, але є дуже місткими і функціональними. Кутова установка меблів - хороший варіант для малогабаритної ванної кімнати.

Наступними критеріями вибору меблів у ванну кімнату стануть стиль і колір. На сьогоднішній день існує безліч стилів. Кожна людина вибирає його за своїми уподобаннями. Колір меблів так само може варіюватися з урахуванням Вашого смаку. Наступний пункт - матеріал. Всім нам дуже хочеться, щоб наші капіталовкладення відповідали якості меблів, з цього до вибору матеріалу потрібно поставитися дуже відповідально. ДСП - матеріал недостатньо вологостійкий. Меблі для ванної з дерева є довговічним і вишуканим матеріалом. Але варто врахувати, що дерево чутливе до температур і вологості, тому вибирати меблі з дерева обов'язково потрібно з вологостійким покриттям. МДФ легко піддається обробці і є досить-таки стійким до вологи. Меблі з пластику - дешевий і вологостійкий матеріал, але він чутливий до різного роду механічних пошкоджень. Так само для ванних кімнат застосовують метал і скло. Найчастіше вони використовуються як доповнення або фурнітура.


Останнім важливим критерієм є вологостійкість покриття. Меблі для ванни повинні бути захищеними від впливів вологи, температури і миючих засобів.


Як бачимо, варіантів для вибору меблів дуже багато. З огляду на перелічені вище критерії можна підібрати варіант, який підійде і задовольнить всі Ваші бажання. На сайті нашої компанії Ви можете підібрати меблі для ванної кімнати на будь-який смак. Також виготовляємо меблі у ванну кімнату на замовлення і за індивідуальними розмірами. У нас висока якість за доступною ціною.