Вибираємо меблі для ванни з масиву дерева

Меблі для ванної з масиву дерева є не тільки дорогим і красивим матеріалом, але також відрізняються універсальністю та довговічністю. Але дерево як матеріал має деякі нюанси, які варто врахувати при виборі такого типу меблів.

Почнемо з того, що дерев'яні меблі коштують дорого, тому, щоб таке капіталовкладення стало вигідним, потрібно навчитися правильно за ним доглядати. Дерево - матеріал дуже вимогливий у плані догляду. Його вологостійкість дуже низька, також воно може псуватися від перепаду температур. Через це багато людей вважають, що меблі з дерева - не дуже вдалий варіант для ванної кімнати, але це не так. Меблі з дерева мають безліч переваг.

1. Одним з головних критеріїв при виборі меблів є його довговічність. При правильному догляді, меблі для ванної з дерева прослужить не один десяток років.
2. Екологічність. Дерево - це екологічний матеріал, який не заподіє шкоди ні здоров'ю людини, ні навколишньому середовищу.
3. Міцність і висока ремонта здатність. Дерев'яні меблі є дуже міцними, оскільки можуть витримати досить великі механічні навантаження. Але в разі пошкодження або невеликої поломки, локальний ремонт зробити досить-таки легко, зовнішній вигляд при цьому не змінитися.
4. Універсальність. Меблі з деревини підійдуть для будь-якого стилю. Також меблі з дерева мають забарвлення, яке підійде до будь-якого дизайну.
5. Різноманітність дизайну. Натуральне дерево має цікавий і неповторний зовнішній вигляд. Завдяки різноманітності порід дерева і колірній гамі можна підібрати варіант, який задовольнить навіть найвибагливішого покупця.
6. Декорування. Дерево - матеріал, який досить легко піддається обробці. Його можна не тільки прикрашати, лакувати, але і оздоблювати різьбленням, художнім розписом та іншими елементами декору.


Як бачимо, дерево - прекрасний варіант для ванних кімнат, але варто дотримуватися правильного догляду за ним. Ці правила дуже прості і не вимагають багато зусиль. Правило перше: якщо на дерев'яну поверхню потрапила вода - її потрібно якомога швидше витерти. Друге: ванну потрібно добре провітрювати. І ще одне: щоб меблі залишалася якомога довше в хорошому стані, потрібно раз в 3-5 років оновлювати лакове покриття або просочення. Завдяки цим правилам Ви можете сміливо купувати меблі з масиву дерева для ванної кімнати.

Широкий вибір меблів для ванної кімнати з дерева можна подивитися на нашому сайті. Ми пропонуємо не тільки серійні меблі з масиву, але і меблі за Вашими замовленнями.